GOOGLE REKLAMLARI

Rakiplerinizden daima bir adım önde olun!

Neden Reklam Vermeliyim ?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Hangi işletme sahibi, ürünlerinin veya sağladığı hizmetin daha fazla görüntülenmesini ve satılmasını istemez ki ? Üstelik tüm bu sürecin sonunda marka bilinirliğini ve neler kazandığınızı daha net bileceksiniz.

İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

Reklam gelirleriniz, reklam bütçenizi karşılamıyorsa orada bir sorun var demektir. Dijital reklamcılık için ayırmış olduğunuz bütçeyi sizin yerinize en doğru, en verimli biçimde kullanıyoruz. Doğru yapılandırılmış ve analiz edilmiş bir reklam kampanyası doğru anahtar kelime kullanımlarıyla mükemmel bir gelir kapısı ve marka bilinirliği haline dönüşür.

 • REKLAM ÇEŞİTLERİ

  Dijital reklamcılık alanına 2000 Yılında Google AdWords ismiyle başlayan, günümüzde Google Ads ismiyle, arama ağı, metin, Görsel, video, konum gibi yayıncı ortağı sitelerde de 1 milyondan fazla kullanıcıyla faaliyetlerine devam ediyor.

 • BÜTÇE

  Google reklam fiyatları rekabet düzeyine ve anahtar kelimeye göre farklılıklar göstermektedir. Aylık olarak belirlediğiniz bütçe size hiç bir fayda sağlamayabilir. Bunun için biz, sizin yerinize gerekli analiz ve reklam bütçeleri çıkartıp, maksimum verimliliği garanti edip reklamlarınızın yönetimini sürekli takip ediyoruz.

 • ANALİZ

  Araştırmalarımız sonucunda hedeflediğiniz kitle için önerdiğimiz bütçe ile reklamlarınızı en verimli şekilde kullanıyoruz.

 • RAPORLAMA

  Reklamlarınız için size, aylık hedef sayfa, görüntülenme, tıklanma, telefon araması gibi grafiksel raporlama yapıyoruz.

Google Reklamları Technozede

All Rights Reserved. | © Technozâde